Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Bolesława Prusa 3a
26-110 Skarżysko-Kamienna
+41 25 20 590
kom. 530 037 989

Przyuczenie do zawodu u Pracodawcy


Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej mogą zostać skierowani przez Dyrektora jednostki do Pracodawcy w celu przyuczenia do zawodu w miejscu pracy. Taka forma wsparcia służy nabyciu lub podniesieniu kwalifikacji i umiejętności uczestników, skutkującego zatrudnieniem, w przypadku, gdy osoby te sprawdzą się na danym stanowisku pracy. Pracodawca, który nie ponosi z tego tytułu odpłatności, ma możliwość dokładnej obserwacji rekomendowanych osób w środowisku zawodowym - ewentualnych kandydatów do pracy- sprawdzenia ich potencjału, kwalifikacji, kompetencji, umiejętności i cech osobowościowych oraz wyboru najlepszych spośród nich. Ponadto Pracodawca może przygotować wybrane osoby do własnych potrzeb i oczekiwań oraz do wymagań współczesnego rynku pracy. Zasady realizacji tej formy wsparcia określa dwustronna umowa zawarta pomiędzy Centrum Integracji Społecznej a Pracodawcą, poprzedzona negocjacjami.


Zapraszamy pracodawców zainteresowanych organizacją  przyuczenia do zawodu w swoich firmach do Centrum Integracji Społecznej. Szczegółowe zasady współpracy są uzgadniane indywidualnie.

Pobierz pdf

 

Adres