Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Bolesława Prusa 3a
26-110 Skarżysko-Kamienna
+41 25 20 590
kom. 530 037 989

Aktualności

Przeczytaj o tym co u nas....

Poczęstunek dla uczestników XIV Marszu Różowej Wstążeczki


W piątek, 29 września zorganizowano XIV Edycję Marszu Różowej Wstążeczki - marsz, który ma oswajać mieszkańców naszego miasta z tematem raka piersi, ale również zachęcać do wykonania pierwszego kroku w kierunku badań profilaktycznych przez mieszkanki naszego miasta. Honorowy patronat nad akcją objęli: Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej i Starosta Skarżyski.

Centrum Integracji Społecznej dla uczestników marszu przygotowało poczęstunek, który składał się głównie z dań kuchni polskiej.

 

Adres