Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Bolesława Prusa 3a
26-110 Skarżysko-Kamienna
+41 25 20 590
kom. 530 037 989

Jak zostać uczestnikiem CiS?


Etap I

Złożenie wniosku o przyjęcie do CIS przez osobę zainteresowaną, przez jej przedstawiciela ustawowego, lub przez instytucję/organizacje.

Etap II

Wypełnienie ankiety rekrutacyjnej przez kandydata/kandydatkę odbycie rozmowy z pracownikiem socjalnym – sprawdzenie kryteriów formalnych, oraz motywacji do pracy.

Etap III

Odbycie rozmowy z Komisją Rekrutacyjną CIS

Etap IV

Decyzja Komisji Rekrutacyjnej:

kwalifikacja do udziału w zajęciach /przyjęcie  na listę rezerwową lub odrzucenie wniosku.
•    W przypadku zakwalifikowania uczestnik/uczestniczka zostaje poinformowany osobiście lub telefonicznie o terminie rozpoczęcia zajęć oraz o konieczności dopełnienia formalności.
•    W przypadkach uzasadnionego podejrzenia istnienia problemu alkoholowego Dyrektor CIS może zobowiązać kandydata do podjęcia i kontynuowania leczenia odwykowego w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu (formularz zobowiązania – zał. nr 2), a zaświadczenie o podjęciu terapii w tej sytuacji stanowić będzie obligatoryjny załącznik do wniosku o skierowanie do zajęć w CIS
•    Z zakwalifikowanymi uczestnikami zostaje podpisany IPZS – na miesięczny okres próbny  
•    Tylko i wyłącznie po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego, po wyrażeniu akcesu dalszego uczestnictwa, oraz po uzyskaniu zaświadczenia lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań zdrowotnych, uczestnik/uczestniczka zostaje  zakwalifikowany do dalszego uczestnictwa i podpisuje IPZS  na okres zasadniczy

 

Adres