Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Bolesława Prusa 3a
26-110 Skarżysko-Kamienna
+41 25 20 590
kom. 530 037 989

Aktualności

Przeczytaj o tym co u nas....

Zajęcia z decoupage


Centrum prowadzi program reintegracji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym (m.in. osoby bezrobotne, niepełnosprawne, z problemem uzależnienia). Uczestnicy na warsztatach uczą się konkretnego zawodu.

Podczas pobytu w Centrum nabywają nawyk pracy, uczą się odpowiedzialności, sumienności, punktualności oraz funkcjonowania w grupie. Centrum jest dla nich etapem w życiu podczas, którego mogą zmienić siebie i po zakończeniu programu podjąć pracę na otwartym rynku pracy bądź poprzez założenie spółdzielni socjalnej. Zajęcia dla uczestników odbywają się 5 dni w tygodniu.

W ramach zajęć w warsztacie uczestnicy/uczestniczki CIS mają nauczyć m.in. decoupage, scrapbookingu, quillingu, tworzenia witraży techniką Tiffany, tworzenia pachworków, szydełkowania, robienia na drutach, tworzenia biżuterii z gotowych półproduktów.

 

Adres